Basecamp – prywatny akademik w Łodzi

Dobra nowina! Komfortowe i przyjazne dla studentów akademiki to nie tylko „zagraniczne luksusy”. Na takie, naprawdę wygodne zakwaterowanie, można zdecydować się np. w Łodzi, która jest celem wielu studentów z różnych stron kraju i świata. A prywatny akademik w Łodzi to m.in. znany nam już Basecamp.

Basecamp – dobre miejsce i dobra lokalizacja

O walorach akademickiego życia w Lipsku pisałam tutaj. Dla studentów z akademickiej w Łodzi mam dobrą nowinę. Basecamp oferuje komfortowe pokoje i rozbudowaną infrastrukturę również w tym mieście. Na dobry początek mamy tu znakomitą lokalizację – obiekt znajduje się w miejscu dawnej „Łódzkiej Drukarni”, tuż obok Uniwersytetu Łódzkiego. Studenci, którzy wybiorą ten łódzki akademik mają także pod ręką wiele innych lokalnych atrakcji. Począwszy od słynnej Piotrkowskiej, przez galerie handlowe i sklepy, po najróżniejsze restauracje, bary, kina, teatry. A zatem podobnie jak w opisywanym akademiku w Lipsku, na plus zapisuje się także dobre skomunikowanie z wieloma miejscami w mieście – pieszo, samochodem i komunikacją miejską.

pokój

Wygodne jest życie studenta w Basecamp

Prywatne akademiki w Łodzi – dlaczego Basecamp?

Oczywiście wybór akademika w Łodzi to nie tylko kwestia atrakcyjnej okolicy. Kluczowe znaczenie mają takie kryteria jak standard pokojów, ceny oraz cała infrastruktura. Nie zapominajmy o tym, że prywatny akademik w Łodzi czy chociażby we wspomnianym Lipsku, to także inne wygody czy miejsca, z których można skorzystać.

Wygodne pokoje na studencką kieszeń

Zacznijmy od pokojów, bo to chyba najważniejsze. Na tle innych akademików w Łodzi, Basecamp prezentuje się znakomicie, można powiedzieć, że jest bezkonkurencyjny. Nie tylko dlatego, że znajduje się tu aż 487 studenckich apartamentów z prawdziwego zdarzenia. Atutem jest też różnorodność oferty. Są pokoje dla singla i dla dwóch osób. Małe, ale kompletnie wyposażone, z aneksem kuchennym i całkiem okazałe – o powierzchni 40 m2. Na plus zapisujemy też wachlarz cen –  od 1200 zł za miesiąc, do 1820 zł w przypadku największego pokoju.

kuchnia

Basecamp – wszystko na miejscu…

Nie tylko w pokoju student żyje…

Co poza komfortowymi apartamentami zapewnia Basecamp – najlepszy prywatny akademik w Łodzi? Od razu warto napisać o jakże istotnej kwestii, jaką jest bezpłatny i super szybki internet w każdym pokoju. Dla współczesnych studentów dostęp do sieci to podstawa. Poza tym łódzki akademik Basecamp oferuje swoim lokatorom:

  • wspólne w pełni wyposażone kuchnie,
  • pokoje cichej nauki,
  • pokoje dla niepełnosprawnych,
  • pralnię,
  • parking podziemny,
  • siłownię.

Na terenie akademika znajduję się też sklep, wypożyczalnia rowerów, przestrzeń zewnętrzna i wewnątrz do wspólnego spędzania czasu. Wkrótce studenci będą mieli także do dyspozycji klub i restaurację.

hol

Wspólna przestrzeń w Basecamp

Porównując typowy akademik z ofertą Basecamp widać, że prywatne akademiki w Łodzi mają przyszłość. Można śmiało powiedzieć, że jest to wymarzone miejsce zarówno do nauki, relaksu, jak i budowania trwałych, interesujących relacji. A to podstawa sukcesów w nauce zawodowych i… wspaniałych wspomnień z czasów studenckich.

Zdjęcia: basecampstudent.com/pl/, pixabay.com

Autor: Aneta

Udostępnij ten post na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *