Czas pomyśleć o… wakacjach

Tak jak wcześniej wspominałam, jestem świątecznym domatorem, zagorzałą zwolenniczką tradycji. Od zawsze i chyba na zawsze uważam, że jak Boże Narodzenie (Wielkanoc też) to tylko w domu, z rodziną, zwierzakami, przy choince i wypiekach mojej mamy. Ale już wszelkie inne przerwy w aktywności zawodowej, urlopy, długie weekendy… tu jestem otwarta na propozycje. Głównie na własne propozycje.

źródło:www.edom.pl

źródło:www.edom.pl

First minute to nie falstart
Mimo, iż bywam słabo zorganizowana w wielu dziedzinach, nigdy nie zostawiam na ostatnią chwilę kwestii wyjazdów urlopowych. Oczywiście wielu moich znajomych zrywa boki patrząc jak przeglądam oferty wczasów i wycieczek już w grudniu, ale cóż… ten typ tak ma. Poza tym oferty first minute są bardzo atrakcyjne i nie wywołują u mnie nerwowych reakcji pt. czego zapomniałam, z czym nie zdążę.

Urlop spędzimy nad morzem…
Korzystając z tego, że chwilowo mam trochę mniej pracy, prezenty gwiazdkowe już kupione, a na zakupy świąteczne jeszcze trochę za wcześnie, przeglądam tak mimochodem oferty urlopowe, zastanawiam się nad kierunkiem wiosennego czy letniego wyjazdu. Nie ukrywam, że lubię rodzime klimaty, jeśli chodzi o wypoczynek nad morzem. Bałtyk może zimny, ale nasz swojski i bliski sercu. Niemniej jednak myśląc o przyszłorocznym urlopie czuję w sobie nieprzepartą chęć na cieplejsze klimaty. Może nie jakieś super egzotyczne, ale niekoniecznie Mielno czy Dąbki.

…nad morzem w Chorwacji
Chorwacja – to jeden z tych kierunków, które bierzemy pod uwagę. Piszę w liczbie mnogiej, ponieważ zostało już ustalone, że wyjeżdżamy rodzinnie – ja, mój przystojny małżonek oraz równie przystojny brat i jego dziewczyny (czyli żona i córka). A zatem interesują nas raczej domy niż kwatery i miejsce, które będzie atrakcyjne dla seniorów (czyli dla dorosłych) i dla młodzieży (czyli dla Młodej). W Chorwacji nie jest to wielkim problemem, zarówno w kwestii zakwaterowania, jak i atrakcji turystycznych. Jeśli chodzi o apartamenty czy domki letniskowe Chorwacja to prawdziwy raj. Oczywiście wiem to, ponieważ mam internet! Domy wakacyjne w Chorwacji na wynajem znajdziesz tu. Swoją drogą naprawdę fajny serwis. Na plus zapisuję szeroki wachlarz cen, w którym mieszczą się także nasze możliwości finansowe.

To będzie udany urlop!
Oczywiście przeglądam ofertę domów wakacyjnych w Chorwacji również pod kątem miejscowości i tzw. atrakcji. A jest w czym wybierać… Można zdecydować się na malowniczą Dalmację albo Istrię, gdzie zdarzają się nawet piaszczyste plaże. Jak znam życie Młoda najchętniej wybrałaby tzw. chorwacką Ibizę czyli kolorową wyspę Pag albo Riwierę Makarską, szczególnie w okresie imprez letnich…

Jak co roku sumiennie i starannie przygotuję kilka propozycji, przedstawię szanownym uczestnikom wyprawy. Rozpęta się mała burza mózgów, nie dojdziemy do porozumienia i wybiorę sama… Nie szkodzi, przyznam, że bardzo lubię oglądać turystyczne portale i oferty.

Autor: Aneta

Udostępnij ten post na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *