Na dłuższą metę… działanie i opinie o Permen King

Męska duma i honor to wartości bezcenne. Poza oczywistymi sytuacjami dotyczącymi obrony rodziny czy godności wybranki, wyjątkowo ważnym i czułym obszarem dla każdego mężczyzny jest jego sprawność seksualna. Niestety żyjemy w czasach, które stawiają przed mężczyznami wiele wyzwań.  A skoro udany seks zaczyna się w głowie, nieustanny stres na pewno nie wpływa dobrze na potencję. Producent suplementu Permen King powołuje się na statystyki, które są najlepszym odzwierciedleniem tej tezy.

Statystyki nie są łaskawe dla mężczyzn

Liczby nie kłamią i w tym przypadku są raczej zatrważające. Okazuje się bowiem, że problemy z erekcją dotykają ponad 1,5 mln polskich mężczyzn. Zapewne nie jest to pełna skala zjawiska, bo wielu panów nie przyzna się nikomu do takich zaburzeń. Jak się okazuje wspomniany na wstępie stres jest jednym z głównych winowajców według mężczyzn w wieku 18-34 lat (62% ankietowanych) i 25-54 lata (58%). Widać tu również inną niepokojącą prawidłowość – problemy z erekcją dotyczą coraz częściej młodych mężczyzn i w tzw. kwiecie wieku. Jest to swoiste błędne koło, ponieważ zaburzenia erekcji będą pogłębiać stres i mechanizm sam się napędza… Nie jest to zresztą żadną tajemniczą, wystarczy poszukać w sieci, poczytać wypowiedzi mężczyzn, którzy anonimowo i bezpiecznie, przyznają, że presja i przepracowanie odbierają radość życia, a problemy z potencją wręcz dobijają.

stres

Mężczyźni żyją dziś w ciągłym stresie

Tak działa Permen King

Nie oznacza to oczywiście, że trzeba się poddać, załamać i zamknąć w sobie. Należy najpierw wykluczyć zdrowotne, somatyczne przyczyny zaburzeń. Jeśli takowych nie ma, warto poczytać np. opinie o Permen King. Cóż się okazuje? Wielu mężczyzn dostrzega bardzo wyraźną poprawę, powrót do normalnego funkcjonowania w sytuacjach intymnych. Kluczem do „sukcesu” jest tu specyfika działania tego suplementu. Otóż nie jest to typowa tabletka na „godzinę przed”, co uniemożliwia tak ważną spontaniczność i skazuje na planowanie zbliżeń. W przypadku Permen King forum internetowe dotyczące erekcji pełne jest pozytywnych komentarzy na temat długotrwałego działania tego preparatu. Takie są bowiem założenia producenta – Permen King ma wspomagać naturalną erekcję, stosuje się go regularnie, a zdolność do odbycia stosunku ma się utrzymywać na podobnym poziomie w czasie suplementacji. Zaleca się stosowanie preparatu przez okres 6-8 tygodni, aby efekt trwał  również po zakończeniu suplementacji. W przypadku zażywania suplementu przez dłuższy czas zawsze pojawia się drażliwa kwestia kosztów. Na szczęście jeśli chodzi Permen King cena nie jest zaporowa. Zresztą, co tu dużo pisać, dla każdego mężczyzny ego i sprawność seksualna, są praktycznie bezcenne.

para

Nie trzeba pamiętać o tabletce na „godzinę przed”

Warto jeszcze zaznaczyć, że Permen King w opinii panów jest bezpieczny, ponieważ jest to preparat na bazie składników roślinnych. Działa tu przede wszystkim większa dawka L-argininy, która stymuluje przepływ krwi. Dla potencji istotny jest też wyciąg z żeńszenia, znany z dobroczynnego wpływu na libido. Buzdyganek zawarty w Permen King pomaga i stymuluje w sytuacjach zmęczenia i wyczerpania psychicznego. Więcej informacji o Permen King – tutaj.

permen

Permen King

 

Zdjęcia: pixabay.com, permen.pl

Autor: Aneta

Udostępnij ten post na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *