Za co lubimy soczewki kontaktowe

Soczewki kontaktowe mają coraz więcej zwolenników. Dziś możemy wybierać rożne rodzaje, moce, soczewki korygujące wiele wad wzroku, nawet bardzo poważnych. Są soczewki miesięczne, dwutygodniowe, dzienne i do noszenia w trybie dzień i noc.

Czy warto używać soczewek kontaktowych?

Po konsultacji u okulisty/optometrysty na pewno tak. Zachowując odpowiednie środki higieny, zapewniamy sobie komfort nieporównywalny z noszeniem okularów. A zatem jakie są plusy noszenia soczewek kontaktowych…?

zaparat

Dopasuje soczewki u specjlaisty

Lepsze widzenie – w przypadku wszystkich wad wzroku, zapewniają nieograniczone pole widzenia, również widzenie boczne, nie zniekształcają i nie zmieniają proporcji oraz rozmiarów.

widzenie

Szerokie pole widzenia, bez zniekształceń… same plusy!

Wygodne i praktyczne – zabiegi wokół soczewek to zaledwie kilka minut przy aplikacji zdejmowaniu, nie przemieszczają się na oku, nie wypadną, zapewniają swobodę, np. przy aktywnościach fizycznych.

Naturalny wygląd – bez okularów, mrużenia oczu, likwidują problem kompleksów „okularnika”.

soczewka

Łatwa aplikacja i można zapomnieć o okularach

Makijaż bez problemów – docenia to każda kobieta – krótkowidz malująca się bez okularów, unika się wyzwania jakim jest malowanie do szkieł powiększających lub pomniejszających oko.

makjaż

Perfekcyjny makijaż i nowy kolor oczu

Modne okulary przeciwsłoneczne – nareszcie można nosić ten modny dodatek, który przy okazji chroni oczy przed szkodliwym promieniowaniem UV.

Kolor na życzenie – barwione soczewki spełniają marzenie o zmianie koloru oczu i jednocześnie mogą korygować wadę wzroku.

przeciwsłoneczne

Modne okulary przeciwsłoneczne to żaden problem

 

 

Zdjęcia: pixabay.com, shutterstock

.

Autor: Aneta

Udostępnij ten post na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *