Praca w Holandii – oferty w sektorze budowlanym

Niegdyś mówiło się o wyjazdach za chlebem, potem o emigracji zarobkowej. Dziś wiele osób wybiera zatrudnienie za granicą, ze względu na to, że kwalifikacje polskich pracowników są tam wysoko oceniane oraz oczywiście bardzo dobrze wynagradzane. Tak jest np. w przypadku pracy w Holandii, ofert z sektora budowlanego, w których specjalizuje się Agencja Pracy Jobxion.

Dlaczego właśnie Holandia i Agencja Jobxion?

Na wstępie należy zaznaczyć, że Agencja Pracy Jobxion to dość wąska specjalizacja – oczywiście poszukuje wielu fachowców, ale związanych z szeroko rozumianym sektorem budownictwa. Bardzo istotny jest fakt, że mamy tu do czynienia z szacunkiem i odpowiednim traktowaniem dobrych fachowców, których brakuje na rynku pracy w Europie. Praca stolarzy, murarzy jest szanowana i należycie wynagradzana, a zatrudnienie za pośrednictwem Agencji Jobxion obejmuje wszelkie formalności, dokumenty, procedury i bezpieczeństwo pracy, które w tej branży ma kluczowe znaczenie.

agencja

Specjalizacja Agencji Jobxion – sektor budowlany

Profesjonaliści zatrudniają fachowców – o Agencji Jobxion

Atrakcyjna praca w Holandii, oferty dla pracowników branży budowlanej – to specjalność Agencji Jobxion, która w Polsce działa od 2015, ale ma już ponad 12-letnie doświadczenia na rynku holenderskim. Z punktu widzenia potencjalnego pracownika, który zdecyduje się na zatrudnienie w Holandii, bardzo istotna jest wiarygodność takiego pośrednika. Jobxion cieszy się zaufaniem z wielu względów, m.in. dlatego, że:

  • polska filia rekrutuje dla znanej holenderskiej firmy Jobxion Vakmensen BV,
  • agencja posiada biura stacjonarne w Polsce,
  • Jobxion Poland sp. z o.o. jest wpisana do rejestru KRAZ pod numerem 13137,
  • Jobxion Vakmensen BV należy do NBBU – Holenderskiego Stowarzyszenia Agencji Pośrednictwa Pracy i Tymczasowego Zatrudnienia, związku zawodowego profesjonalnych pośredników pracy, co gwarantuje, że jako pracodawca przestrzega układu zbiorowego dotyczącego płac – CAO.
rekrutacja

Rekrutacja w biurach w Polsce i w Holandii

Dzięki współpracy z urzędami pracy w Polsce oraz w Holandii oraz z EURES, agencja przestawia oferty pracy w Holandii adekwatne do kwalifikacji i umiejętności różnych fachowców. Warto wiedzieć, że rekrutacja obejmuje także doświadczonych pracowników 50+ oraz młodych ludzi, korzy mogą skorzystać z oferty kursów i praktyk zawodowych.

Osoby, które interesuje praca w Holandii oferty (często aktualizowane), znajdą m.in. na stronie internetowej Agencji – http://jobxion.pl/oferty-pracy/

murarz

Praca dla fachowców w branży budowlanej

Zdjęcia:  jobxion.pl, pixabay.com

Autor: Aneta

Udostępnij ten post na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *