Prezenty bez limitów i ograniczeń

Jak to jest ze mną i z tzw. nowoczesnymi technologiami? Na pewno nie jest to sytuacja jasna, oczywista i prosta. Z jednej strony – jak żyć bez Internetu, smartfona, czytnika i innych gadżetów? Z drugiej – nie ukrywam, że znam się zasadniczo głównie na obsłudze klawiatury, ewentualnie paneli dotykowych. Tym bardziej podziwiam siebie, gdyż postanowiłam wreszcie sama zająć się pewnymi trudnymi zagadnieniami.

Tablet Samsung Galaxy w promocyjnej ofercie

źródło: orange.pl

„Pewne trudne zagadnienia” to w moim przypadku wszelkie formalności, decyzje i umowy z dostawcami Internetu oraz sieciami telefonii komórkowej. Przyznaję, że jak do tej pory nie zawracałam sobie tym swojej „kobiecej, blond główki”. Okazuje się jednak, że przychodzi taki czas w życiu dorosłej dziewczynki, kiedy musi zmierzyć się również z takim wyzwaniem.

Ja ogarniam promocję, a Orange zdejmuje limity
Stało się to, co się stać musiało – nadszedł czas na wejście w dorosłe życie, jeśli chodzi o wyżej opisane przedsięwzięcia. Dlaczego teraz i dlaczego sama? Otóż moją uwagę zwróciła promocyjna oferta Orange na internet mobilny. Nie chcę się tu wymądrzać i udawać, że jestem w tej dziedzinie fachowcem, ale z całej gamy opcji promocyjnych, zdecydowanie zainteresowała mnie ta, która dotyczy tabletu Samsunga.
W ogólnym zarysie oferta polega na zdjęciu limitu z mobilnej usługi internet LTE. Na wielki plus zapisałabym fakt, że skierowana jest do bardzo szerokiego grona klientów. Przede wszystkim i do nowych i do stałych abonentów. Poza tym do klientów prywatnych i biznesowych. Ponadto dotyczy wielu planów taryfowych telefonii oraz mobilnego Internetu. Fajne jest też to, że LTE bez limitu to tylko część promocyjnej oferty. W ramach promocji można też wybrać różne urządzenia i gadżety w bardzo dobrych cenach. Za symboliczną cenę można mieć np. tablet Huawei, fajną Lumię, mobilny router albo tablet Samsunga. Moje serce skradł właśnie ten ostatni gadżet.

Bez limitu pod choinką
Cała promocja dotyczy oczywiście wielu planów taryfowych, mogą z niej korzystać praktycznie wszyscy.

Szczegółowy i całkiem przystępny opis na stronie sieci: http://www.orange.pl/kid,4002010828,id,4004010670,article.html
Na tyle przystępny, że postanowiłam sama zająć się całym przedsięwzięciem, ponieważ interesujący mnie tablet Samsug Galaxy ma być prezentem dla mojego uroczego małżonka. Według mnie oferta jest naprawdę OK. W ramach taryfy Orange Free Net, mam pakiet 70 GB wynikający z umowy i planu taryfowego, a ponadto na cały czas obowiązywania umowy (24 miesiące) otrzymuję nielimitowane LTE bez ograniczenia prędkości. Co ważne w ramach oferty wypasiony tablet kosztuje tylko 99 zł. W przypadku innych gadżetów limit będzie zdjęty do końca marca 2015, ale za to ceny gadżetów są naprawdę symboliczne.

A zatem jak postanowiłam tak też uczynię, szczególnie, że całą akcję mogę przeprowadzić z domu, po cichutku, online. I już jestem zadowolona z kolejnego pomysłu na prezent gwiazdkowy. Po pierwsze lubię mieć wcześniej zorganizowaną kwestię podarunków. Po drugie tablet Samsunga i nielimitowany internet…? Moim zdaniem to super prezent!

Autor: Aneta

Udostępnij ten post na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *