Stylowo, komfortowo, wieczorowo – w co się ubrać na Sylwestra

Kwestię makijażu mamy omówioną, ale na sylwestrową imprezę trzeba się również ubrać. Jeśli chodzi o bale, sale i huczne fety sprawa jest o tyle prosta, że pod koniec grudnia 99% pań ma już gotową kreację w szafie. W przypadku pozornie prostszych w obsłudze imprez domowych sprawa jest bardziej skomplikowana, ponieważ decyzję i wybór zostawiamy sobie na ostatnią chwilę, która właśnie trwa.
Na szczęście wiemy już, że efektowny, odważny make up załatwi część problemu – błysk w oku i na oku jest w sylwestra niezbędny. Niemniej jednak coś trzeba na siebie założyć, a zatem zastanówmy się w jakim stroju pożegnać stary i powitać nowy rok.

mała czarna

Zawsze na czasie…

Nieśmiertelna mała czarna doskonale prezentuje się również w tej sytuacji. Oczywiście wariacje na ten temat to nieograniczone możliwości. Od klasycznej małej czarnej prostej tuby, przez nieco bardziej strojne rozkloszowane, z falbankami i dekoltami, aż po… czarną długą. Do tego odpowiednia biżuteria, buty i mamy sylwestrową stylizację.

sukienki czarne

Źródło: styleswardrobe.com

Na popularnych domówkach świetnie sprawdzają się stylizacje efektowne, jak i wygodne. Mocno sylwestrowy top w połączeniu ze spodniami to na pewno dobry pomysł. W zależności od gustu, charakteru imprezy mogą być to eleganckie czarne spodnie, wąskie, seksowne rurki albo legginsy do błyszczącej tuniki.

bluzka

Źródło: ZARA

 

gorset

Źródło: hm.com

 

aksamintny top

Źródło: hm.com

W sylwestra nie boimy się kolorów, a zatem zamiast wspomnianej już ponadczasowej małej czarnej można wybrać również kobiecą małą czerwoną, modna sukienkę w kolorze burgunda, fioletu albo iść na całość, być trendy i wystąpić w metalicznie połyskującej mini.

red dress

Źródło: fab-fashions.com

 

srebrna sukienka

Źródło: tobi.com

 

Zdjecia: shutterstock, Zara, styleswardrobe.com, hm.com, fab-fashions.com, tobi.com

Autor: Aneta

Udostępnij ten post na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *