Wyjątkowy, personalizowany prezent

Gwiazdkowe zakupy, a za chwilę święto babci, święto dziadka, Walentynki i w ogóle – całe to przyjemne zamieszanie z kalendarzowymi okazjami. Lubimy prezenty dostawać, a wielu z nas pasjami wręcz wybiera i wręcza podarunki. Istotną kwestią jest jednakże, jaki powinien być idealny prezent. Zakładamy oczywiście, że nie interesuje nas podarunkowa „za pięć dwunasta” czy też bardzo bardzo last minute. Prezent ma być przemyślany, na miarę oczekiwań, marzeń i zasobności portfela. Jednym słowem doskonały.

kufle

Prezent zadedykowany personalnie

Prezent wymyślony personalnie
Pisałam już kiedyś o prezentach eventach, przeżyciach i nadal podtrzymuję, że wśród tego rodzaju pomysłów można znaleźć podarunek trafiony w punkt. A dziś chciałabym przyjrzeć się innej arcyciekawej propozycji, jaką są prezenty personalizowane. Przy czym identyfikacja, personalizacja może być rozumiana bardzo różnie. Przede wszystkim chodzi oczywiście o zamówienie podarunku, który jest przeznaczony indywidualnie dla konkretnego jubilata, solenizanta itp. A zatem najczęściej jest wymieniony imiennie, według „zasług i stanowiska”, czyli np. kochana babcia, najdroższy mąż… Identyfikację stanowi też podpis fundatora podarunku. Np. Najdroższemu Misiowi kochająca żona Ania. I już wiadomo o co i o kogo chodzi. Personalizacja może także dotyczyć okazji, na którą przeznaczony jest prezent. A zatem szanowni jubilaci na rubinowe gody mogą otrzymać efektowny album z podpisem Dla Anny i Jana z okazji 40 rocznicy ślubu. Kolejny doskonały pomysł na określenie kto, komu i dlaczego to użycie fotografii. Szanowny jubilat, ukochany czy milusińska pociecha mogą zobaczyć się na kartach kalendarza czy ulubionym t-shircie.

koszuka

Każdy dziadek z dumą założy taki t-shirt

Indywidualny prezent na miarę marzeń

czekolady

Czekoladowa dedykacja

Warto wiedzieć, że spektrum pomysłów na personalizowany prezent to ogromny wachlarz propozycji. Od niby banalnej, ale zawsze mile widzianej koszulki, przez kuchenne akcesoria, kalendarze, szkło dekoracyjne i użytkowe, po maskotki, plakaty, obrazy, a także czekoladki czy nawet trunki. Chyba każda para obchodząca rocznicę ślubu ucieszy się z kalendarza prezentującego na kolejnych stronach jej fotografie. Kilkuletnia pociecha pokocha od pierwszego wejrzenia misia z jej imieniem czy nawet podobizną na koszulce.
Ale prezenty mogą być bardziej oryginalne i wyrafinowane. Eleganckie trufle albo czekolada z imieniem i zdjęciem na opakowaniu smakują wybornie, podobnie jak wino czy szampan z życzeniami na etykiecie. Bardzo ciekawą i niebanalną propozycją są wykonane ręcznie laleczki – podobizny obdarowywanych osób. Każdy z dumą powiesi na ścianie filmowy plakat czy też okładkę kolorowego magazynu ze swoimi fotografiami.

lale

Wymarzone lalki 🙂

Niewątpliwie personalizowane prezenty są dość dalekie od podarunków praktycznych. Choć przepiśnik, notatnik czy album na zdjęcia spełni zarówno swoją podstawową funkcję, jak również stanie się cenną pamiątką. Niemniej jednak wszystko wskazuje na to, że jest to podarunkowy trend, który przyjął się doskonale, a obdarowani są naprawdę szczęśliwi i usatysfakcjonowani.

miś

Taki prezent to sama radość

 

Zdjęcia: Shutterstock, Pinterest, gettingpersonal.co.uk, bmsgiftworld.com, etsy.com

Autor: Aneta

Udostępnij ten post na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *