5 powodów dla których warto mieć oczyszczacz Hoover

oczyszczacz powietrza

Podstawową funkcją każdego oczyszczacza, jest oczywiście zadbanie o to by czystość powietrza w mieszkaniu była bez zarzutu. W przypadku Hoover H-PURIFIER 700 HHP75CAH011 sprawi to 3-stopniowa filtracja, która zapewnia ochronę przed zanieczyszczeniami o wielkości od 0,01 µm (mikrometra). Pierwsza warstwa przechwytuje największe cząstki, takie jak sierść i kurz. Filtr HEPA H13 usuwa alergeny, roztocza, zarodniki pleśni, bakterie oraz pyły (PM10 i PM2,5). Filtr z węglem aktywnym absorbuje zanieczyszczenia gazowe (VOC, NO2). Co ucieszy wszystkich właścicieli czworonogów – Hoover H-PURIFIER 700 HHP75CAH011 nie tylko potrafi pozbyć się 99,97% bakterii, wirusów, ale również jest w stanie pozbyć się kurzu, sierści, a także zarodników. Urządzenie może działać w trybie.

Troska o zdrowie

Poza walką ze smogiem zadaniem oczyszczacza jest usuwanie z otoczenia szkodliwych alergenów i dbałość o zdrowie. W H-PURIFIER 700filtr HEPA H13 wyłapuje, a następnie neutralizuje uczulające pyłki roślin, aby nie mogły zaszkodzić znajdującym się w pomieszczeniu alergikom. Dzięki temu, że oczyszczacz podłączony jest do aplikacji hOn możesz spersonalizować swoje urządzenie w zależności od potrzeb.Po utworzeniu i aktywacji własnego profilu alergicznego aplikacja hOn zacznie monitorować stężenie pyłków w pomieszczeniu i na zewnątrz. Jeśli poziom uczulających pyłków będzie za wysoki, aplikacja wyśle ostrzeżenie, a H-PURIFIER 700 automatycznie włączy tryb alergii na pyłki.

W trosce o zdrowie, oprócz oczyszczenia powietrza, które wdychamy ważne jest również to, aby było ono odpowiednio nawilżone. H-PURIFIER 700 nie tylko uwolni Twój dom od zanieczyszczeń, ale zadba również o odpowiedni poziom wilgotności. Funkcja nawilżacza jest szczególnie pomocna w okresie grzewczym, gdy suche powietrze podrażnia śluzówkę i utrudnia oddychanie.

Bezpieczeństwo

Inżynierowie Hoover zadbali również o to, by zapewnić użytkownikom pełne bezpieczeństwo. Inteligentne czujniki kontrolują jakość powietrza w pomieszczeniu w zakresie pyłów zawieszonych (PM10, PM2,5) i lotnych związków organicznych (GAZ). Wraz z sezonem grzewczym wzrasta zagrożenie zatrucia czadem. Dlatego, w trosce o bezpieczeństwo Twoje i Twojej rodziny, H-PURIFIER 700 został wyposażony w dedykowany czujnik CO.Gdy tylko zwiększy się obecność tlenku węgla w powietrzu usłyszysz dźwiękowy sygnał ostrzegawczy oraz otrzymasz odpowiedni monit za pomocą aplikacji. W hOn możesz również sprawdzić stężenie pyłu i zanieczyszczeń oraz lotnych związków organicznych. Aplikacja udostępnia dane na temat jakości powietrza zarówno w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz. Hoover H-PURIFIER 700 sprawi, że będziesz czuć się bezpiecznie i zwiększy się komfort oddychania.

Aromaterapia

Hoover H-PURIFIER 700 HHP75CAH011 to nie tylko oczyszczacz powietrza, czujnik gazu, ale również idealny nawilżacz powietrza oraz dyfuzor olejków mających zastosowanie w aromaterapii. Zapachy eteryczne doskonale relaksują i poprawiają nastój. Producent proponuje dwa rodzaje: H-ESSENCE – o działaniu odprężającym oraz H-BIOTICS, który zapobiega pojawianiu się i rozprzestrzenianiu drobnoustrojów. Zadbasz w ten sposób nie tylko o zdrowie fizyczne, ale także psychiczne wdychając podczas relaksacji aromatyczne zapachy kojących olejków.

Wygoda użytkowania

Hoover H-PURIFIER 700 HHP75CAH011 został zaprojektowany w taki sposób, by zapewnić ci komfort użytkowania w każdym momencie. Oczyszczacz posiada specjalny tryb nocny, który sprawi, że jego działanie skutecznie polepszy jakość oddychania i snu, nie generując przy tym głośnych dźwięków. Dzięki temu, że Hoover H-PURIFIER 700 ma okrągły kształt oraz system nawiewu 360° przefiltrowane powietrze dociera do każdego zakamarka pomieszczenia. O tym jaki stopień jest zanieczyszczeń poinformuje cię jeden z trzech kolorów pierścienia LED RING: czerwony, żółty i zielony.  Dodatkowo, w specjalnej aplikacji hOn możesz komfortowo zarządzać urządzeniem nawet z dala od niego, zmieniać tryby oraz monitorować stężenie pyłów i nieczystości. Żadne zanieczyszczenie nie umknie twojej uwadze, a ty możesz cieszyć się zdrowym i bezpiecznym powietrzem dla ciebie oraz najbliższych.

Dodaj komentarz