Pielęgnacja i piękny, nasycony kolor – wybierz farby do włosów Szwarzkopf!

dbanie o wlosy

Czy możliwe jest uzyskanie wymarzonego koloru bez zbytniej szkody dla kondycji włosa? Oczywiście, że tak! Kluczem do sukcesu jest zastosowanie odpowiednich produktów koloryzujących, dzięki którym farbowanie przyniesie oczekiwane rezultaty, bez ryzyka ich uszkodzenia. Ciekawą ofertę w tym zakresie prezentują farby do włosów Szwarzkopf. Ta niemiecka marka należąca do koncernu Henkel od wielu lat dostarcza na rynek produkty, które wyróżniają się świetnym stosunkiem jakości do ceny. W swojej ofercie posiada farby do koloryzacji permanentnej, do włosów dojrzałych z dużą ilością siwizny, dla alergików z problemami skóry głowy czy pozbawione amoniaku.

Skutecznie i bezpiecznie – tylko z farbami do włosów Szwarzkopf

Jaka powinna być idealna koloryzacja? Przede wszystkim trwała i bezpieczna dla włosów. I niezależnie od tego, czy będzie wykonywana przy użyciu odważnych czerwieni, ciepłych brązów czy chłodnych blondów. Innowacyjna formuła produktów do farbowania powinna zapewnić wymarzony kolor oraz ochronę pasmom. Dlatego w jej składzie należy szukać naturalnych, odżywczych składników, tj. olejów, gliceryny, argininy, aminokwasów, które pozwolą cieszyć się zdrową kondycją włosa.

Wybierając farby do włosów Szwarzkopf można być pewnym długotrwałego odżywienia i lśniącego efektu – nawet długi czas po koloryzacji. Włosy pozostają jedwabiście gładkie i miękkie w dotyku. A dzięki obecności specjalnych pigmentów, dodatkowo wykazują się ochroną przed płowieniem i blaknięciem. To jednak nie koniec atutów, jakimi bez wątpienia wyróżniają się farby do włosów Szwarzkopf. Wspomnieć należy również o łatwości aplikacji, skutecznym pokryciu siwych włosów oraz dużej różnorodności kolorystycznej, dzięki której każdy klient bez trudu znajdzie swój ulubiony kolor.

Farby bez amoniaku? Od teraz to możliwe!

Wiele mówi się o szkodach płynących ze stosowania produktów koloryzujących na bazie amoniaku. Mając na względzie dbałość o należytą kondycję pasm, marka Szwarzkopf wyprodukowała farby pozbawione tego niebezpiecznego składnika. Wybierając produkty z linii Essensity można zagwarantować sobie łagodną pielęgnację i bezpieczną koloryzację włosów. Ich receptura zawiera oleje (np. olej Marula) oraz kompleksy pielęgnacyjnych lipidów, które wnikają w korę włosów i zwiększają nasycenie koloru. W efekcie, koloryzacja jest łagodna i może być przeprowadzana na każdym rodzaju włosów, nawet tych osłabionych! Co więcej, w farbach do włosów Szwarzkopf z linii Essensity nie znajdziemy silikonów, parabenów, olejów mineralnych, PEG-ów oraz sztucznych zapachów.

Dodaj komentarz