Promienna i zdrowa skóra na wiosnę

Podobnie jest z naszą skórą – po długiej i ciężkiej zimie wymaga ona odpowiedniej pielęgnacji i regeneracji. Jak możemy wspomóc ten proces i uporać się z szarą, ziemistą i często przesuszoną skórą? 

Okres zimowy w tym roku okazał się być dla nas bardzo pięknym czasem. Mroźno i cudownie, biało – bajka! Lecz, czy wszyscy wiedzieliśmy jak zabezpieczać skórę przed chłodem i wiatrem? Nie martw się, jeśli nie! Śpieszymy z podpowiedzią, co zrobić, by skóra szybko wróciła do dobrej kondycji.

Skóra po okresie zimowym bardzo często jest wysuszona, a zwiększona ilość zanieczyszczeń podczas okresu grzewczego także nie przyczynia się do poprawy jej stanu. Nasza cera nabiera ziemistego kolorytu, pory są zanieczyszczone, a brak nawilżenia przyczynia się do zwiększenia widoczności zmarszczek. Co zatem możemy zrobić, aby przywrócić naszej skórze piękny, młody i zdrowy wygląd?

Oczyszczanie i modelowanie w zabiegach na wiosnę

Płaszczem ochronnym naszego naskórka, który „otula” i chroni naszą skórą jest warstwa lipidowa. Niesprzyjające warunki atmosferyczne i ciągłe zmiany temperatur powodują osłabienie tej warstwy, a co za tym idzie obniżenie kondycji skóry. Dodatkowo mroźne powietrze, które jest mało wilgotne, odprowadza wodę z naszego organizmu. I właśnie przez to cera zaczyna nam sprawiać problemy. Staje się sucha, szorstka i zaczerwieniona. Przełom zimy i wiosny to idealny moment na zabiegi oczyszczające, nawilżające, odmładzające na twarz oraz modelujące sylwetkę.

Dzięki nowoczesnym urządzeniom i innowacyjnym preparatom wielu terapiom można poddać się niemalże podczas przerwy lunchowej w pracy. Oczyszczanie i odmładzanie skóry twarzy nie wyłącza z codziennych zajęć, a zabiegi regeneracyjne są bezbolesne i bezinwazyjne.

Aby oczyścić skórę z martwego naskórka i zaskórników, można poddać się choćby hydradermabrazji kwasowej Innofacial (3-etapowe oczyszczanie skóry przy użyciu niskoprocentowych kwasów: mlekowego, salicylowego oraz witaminy C; pozwala uporać się z zatkanymi porami i nierównym kolorytem) połączonej z terapią tlenową. Ponieważ infuzja tlenowa z wykorzystaniem hiperbarycznego tlenu i dopasowanymi do skóry składnikami aktywnymi odżywia, nawilża i dotlenia skórę, cała terapia stanowi wybawienie dla skóry wymagającej oczyszczenia i odświeżenia. Oczyszczający zabieg Innofacial znajduje zastosowanie także w regeneracyjnej terapii z zastosowaniem urządzenia Indiba Deep Care do nieinwazyjnego extra liftingu.

Indiba wykorzystuje fale radiowe, które prowadzą do usunięcia z komórek skóry toksyn i produktów przemiany materii bez podgrzewania tkanek do wysokich temperatur. Nie jest ono urządzeniem radio frekwencyjnym, dlatego leczenie nim jest komfortowe i bezpieczne, nawet dla osób z chorobami autoimmunologicznymi.

Chęć regeneracji skóry po ciężkich zimowych miesiącach to najlepszy powód, by skusić się na wysoce skuteczne terapie łączone. – Aesthetic Studio Szafarnia to naturalna odbudowa jędrności i witalności skóry. To miejsce stworzone dla ludzi ceniących bezbolesne i nieinwazyjne zabiegi modelujące sylwetkę i liftingujące skórę twarzy – mówi Gabriela Szynaka, właścicielka Clinic Palace, gdzie wśród polecanych zabiegów na wiosnę dominują właśnie terapie łączone na twarz i ciało.

Połączenie INDIBY z Infuzją Tlenową

            Autorskie programy zabiegowe cieszą się w Clinic Palace ogromnym zainteresowaniem. To wszystko za sprawą połączenia dwóch rodzajów pracy ze skórą. Stymulującej komórki naszej skóry, by pracowały na najwyższych obrotach zwalniając procesy starzenia i redukując już widoczne ich skutki oraz wsparcia ze strony składników aktywnych wyselekcjonowanych preparatów. Połączenie dwóch dróg wsparcia naszej skóry to Extra Lifting – Idealny Owal i Rewitalizacja, w skład, którego wchodzi zabieg Slow Aging INDIBA oraz Terapia Tlenowa z zastosowaniem kosmeceutyków Chrissie Cosmetics. Rodzaj Terapii Tlenowej dobieramy w zależności od potrzeb skóry, jednak każdorazowo zawiera od dwa rodzaje peelingu, wprowadzenie koktajlu zabiegowego za pomocą czystego tlenu oraz maskę i pielęgnację końcową. Jest to idealne rozwiązanie dla osób potrzebujących natychmiastowego wsparcia skóry w zakresie poprawy jędrności, nawilżenia i redukcji drobnych zmarszczek oraz dla osób, które z różnych powodów nie są w stanie odbyć bardziej skondensowanej serii zabiegowej, ponieważ zabieg ten powtarzamy średnio, co 4 do 6 tygodni z cudownymi rezultatami na przestrzeni czasu.

Dodaj komentarz