Sylwestrowe sukienki – porady na ostatnią chwilę

Już za chwileczkę, już za momencik… ubierzemy się w super kreacje, dopracujemy makijaż i będziemy gotowe na tę jedyną w roku noc. Jednakże na pewno nie brakuje pań (w każdym wieku), które wciąż jeszcze powtarzają „ja nie mam co na siebie włożyć!”. A zatem krótki poradnik pt. Sylwestrowe sukienki AD 2018, będzie dla nich jak znalazł.

Zalśnij cekinami

Niekwestionowanym hitem są cekinowe sukienki sylwestrowe. Mogą być to zarówno klubowe, seksowne sukienki o długości mini, jak również najmodniejsza, długa suknia w kolorze grafitu. Ciekawym pomysłem jest połączenie dwóch gorących trendów – cekinów i motywów zwierzęcych.

cekiny
Cekiny – gorący trend sylwestrowy
Fot: Sukienka Mango, materiały prasowe

Dekolt z tyłu

Na sylwestrową noc trzeba mieć plecy… odkryte. Może być to klasyczny dekolt albo delikatnie zakryty biżuteryjnymi tasiemkami, kokardą czy łańcuszkami.

dekolt
Kuszący dekolt z tyłu
Fot: Sukienka Bershka, mat. prasowe

Mocne klasyki

Tu oczywiście pojawia się zawsze modna mała czarna, która może być też długą czarną. W tym przypadku możemy zaszaleć z makijażem i dodatkami, które przy cekinowych sukienkach sylwestrowych, powinny być bardzo minimalistyczne.

czarna
Mała czarna – zawsze na czasie
Fot: Sukienka Massimo Dutti, mat. prasowe

Kolejny „evergreen” to czerwona sukienka, np. w bardzo modnym odcieniu Grenadine. Super kobieca, bardzo energetyczna, może być skromna w fasonie – jej atutem jest przecież kolor.

czerwona
Gorąca czerwień i cekiny!
Fot: Sukienka Zara, mat. prasowe

Długo, dłużej, najdłużej

W tym roku stawiamy na długie suknie w naprawdę hollywoodzkim stylu. Jakby nie patrzeć współczesne kobiety rzadko mają okazje błyszczeć w prawdziwie bajkowych kreacjach.

długamat. prasowe, other stories
Zachwycająca długa suknia
Fot: Sukienka Other&Stories, mat. prasowe

Wieczorowe materiały

Wiemy już o modnych cekinach. Na tę wyjątkową noc można wybrać także sukienkę inspirowaną skórą albo klasyczną, elegancką kreację z aksamitu.

burgund
A może elegancki elur lub aksamit?
Fot: Sukienka Zara, mat. prasowe

 

Zdjęcia: mat. prasowe: Zara, Bershka, Massimo Dutti, Mango, Other&Stories, pixabay.com

Dodaj komentarz