Wybielanie zębów. Czy warto je robić w gabinecie stomatologicznym?

gabinet stomatologiczny


Usługa wybielania zębów jest bardzo popularna oraz powszechnie stosowana. Dzięki niej mamy możliwość, aby uzyskać dokładnie taki uśmiech, jaki chcemy, cieszyć się zębami białymi, bez kamienia nazębnego, przebarwieniami. W profesjonalnym gabinecie stomatologicznym będziemy mieli możliwość, aby skorzystać z pomocy doświadczonego dentysty, który ma wiedzę, umiejętności, umie wykorzystać wszystkie narzędzia.


Stomatologia estetyczna rozwija się w bardzo szybkim tempie, dzięki czemu mamy możliwość, aby korzystać z coraz to nowocześniejszych zabiegów, które przełożą się na estetykę uśmiechu, nasz bardzo duży komfort psychiczny oraz fizyczny.

Pamiętajmy o tym, że zdrowe, zadbane, białe i równe zęby sprawią, że będziemy czuć się dobrze, będziemy także w odpowiedni, dobry sposób postrzegani przez innych ludzi. Współpracując z doświadczonym gabinetem stomatologicznym, np. https://www.stomatologiajarzebiny.pl/, będziemy mieli pewność, że jesteśmy objęci kompleksową opieką, będziemy leczeni z wykorzystaniem najlepszych narzędzi i metod, równie w dobrej cenie.

Zobacz także: https://glamstyle.pl/czym-sa-implanty-i-kiedy-warto-sie-na-nie-zdecydowac/

Czym jest wybielanie zębów?

Wybielanie zębów to jeden z zabiegów stomatologicznych, który ma na celu zwiększenie atrakcyjności uśmiechu. To proces chemiczny, który polega na usunięciu niepożądanego koloru zębów, poprzez utlenienie się cząsteczek, które są bezpośrednio odpowiedzialne za występowanie przebarwień.

Wybielanie zębów może być prowadzone metodą nakładkową (można takie wybielanie wykonać samodzielnie w domu), jak również przy pomocy aplikacji specjalnego żelu o wysokim stężeniu. Ta metoda wykorzystywana jest właśnie w gabinetach stomatologicznych. Dodatkowo dla wzmocnienia efektu oraz jego trwałości, stosuje się naświetlanie zębów specjalną lampą Beyond.

Dlaczego warto wybielać zęby?


Utrzymanie prawidłowej higieny jamy ustnej zdecydowanie jest bardzo ważną kwestią i świadczy nie tylko o naszym wyglądzie, ale przede wszystkim o tym, jakimi ludźmi jesteśmy. Jeżeli dodatkowo staramy się pozbyć negatywnych kwestii związanych z uzębieniem (na przykład kamienia czy przebarwień, ubytków), na pewno będziemy pozytywniej postrzegani.

Wybielone zęby, a co za tym idzie szerszy i pełniejszy uśmiech sprawi, że łatwiej będzie się nam komunikować, nie będziemy mieli kompleksów, staniemy się ludźmi, którzy z wielką radością rozmawiają.

Warto korzystać z usług doświadczonego stomatologa w zakresie bezpiecznego wybielania zębów. W ten sposób szybko zwiększymy atrakcyjność uśmiechu.

Dodaj komentarz