Jakie są najważniejsze zalety myjni TIR?

myjnia dla tira

Wykorzystywanie do transportu towarów samochodów ciężarowych jest bardzo wygodne. Przynosi również wiele korzyści. Przede wszystkim w ramach jednego kursu możemy przewozić o wiele więcej towaru, niż przy wykorzystaniu samochodów dostawczych. Również ograniczamy zbędną ilość kilometrów, a także zużycie paliwa. Istotnym elementem prowadzenia firmy jest również zadbanie o wygląd pojazdów. Do tego służą nowoczesne myjnie TIR.


Kupno i wykorzystanie samochodu ciężarowego może przynieść firmie transportowej wiele korzyści, pomóc pozyskać nowych klientów, jak również transportować o wiele więcej produktów. Dysponując popularnymi TIR-ami, możemy transportować towary zarówno na terenie kraju, jak również za granicę. Samochody ciężarowe pełnią rolę nośnika reklamy oraz podstawowych informacji o firmie oraz jej usługach. Powinniśmy więc zadbać o to, aby kierowcy poruszali się nie tylko autami sprawnymi technicznie i bezpiecznymi, ale również zadbanymi.

Regularne korzystanie z myjni samochodowych sprawi, że z łatwością usuniemy  z karoserii, szyb, kół i plandeki wszystkie zabrudzenia. Warto wykorzystywać myjnie TIR.

Zobacz także:  https://markoservices.pl/co-to-jest-myjnia-bezdotykowa-i-czy-warto-ja-kupic/

Czym jest myjnia TIR?

Myjnie TIR to przede wszystkim rozwiązania, które stosowane są w dużych firmach transportowych, które pragną mieć odpowiednie wyposażenie do utrzymania czystości (na własnej bazie), dla warsztatów samochodowych, a także nowoczesnych myjni, które obsługują również samochody ciężarowe, autokary, pojazdy specjalistyczne.

Dzięki swojej konstrukcji myjnia TIR umożliwia praktyczne, bezpieczne, a przede wszystkim skuteczne mycie każdego typu pojazdu ciężarowego. Myjnia wyposażona jest w nowoczesne rozwiązania zapewniające oszczędność wody i prądu, a także urządzenia, które sprawnie poradzą sobie z usuwaniem różnego rodzaju zabrudzeń. Takie myjnie dostarcza firma https://www.sultof.pl/.

Jakie są zalety myjni TIR?

Gdy nasza flota samochodowa składa się z kilku lub kilkudziesięciu pojazdów ciężarowych, a także innych pojazdów specjalistycznych, posiadanie myjni tego rodzaju przynosi wymierne korzyści, zarówno pod względem finansowym, jak również logistycznym. Po pierwsze możemy skutecznie usuwać zabrudzenia, a tym samym zadbać o estetyczny wygląd pojazdów. Po drugie skróci się czas potrzebny do wyjazdu samochodów z bazy. Kierowcy poruszający się samochodem ciężarowym dokładnie mogą wiedzieć, jak trudne jest korzystanie z myjni w trakcie jazdy, w trakcie realizowania kursów. Dlatego myjnie TIR są tak popularne

Dodaj komentarz