Seriale, na które warto czekać

Biorąc pod uwagę poziom seriali, które proponują nam dziś stacje telewizyjne, oglądanie ich nie jest już powodem do zażenowania czy pasją przypisywaną jedynie znudzonym paniom domu. Najpopularniejsze formaty telewizyjne gromadzą ogromną widownię, mają miliony wielbicieli. Grają w nich znakomici aktorzy znani z największych produkcji kinowych. Warto zatem przyjrzeć się choć niektórym świetnie zapowiadającym się serialom, które ponownie zabłysną na ekranach w 2018 roku.

Dla wielu osób takim wyczekiwanym hitem jest 4 sezon skandynawskiej, mrocznej serii „Most nad Sundem”. Osiem odcinków z niezwykłą Sagą Norén to nie lada gratka dla fanów dobrego, klimatycznego kryminału.

 

 

Bardzo obiecująco zapowiada się też nowa seria kultowego „Archiwum X”.  Po dwóch latach przerwy do akcji ponownie wkraczają agenci Fox Mulder i Dana Scully.

Już siódmy raz widzowie spotkają się z bohaterami serialu „Homeland”, nowy sezon będzie kontynuacją wydarzeń z szóstej serii.

telewizja
Dziś nikt nie wstydzi się, że ogląda seriale

Drugi sezon serialu to znak, że pierwsza pula odcinków spotkała się z ogromnym zainteresowaniem, najlepszym dowodem jest zapowiadana przez Showmax kontynuacja „Opowieści podręcznej”. Utopijny serial na kanwie powieści Margaret Atwood był jednym z największych telewizyjnych hitów ubiegłego roku.

Po raz drugi wielbiciele serii spotkają się też z bohaterką komiksu Marvela w kolejnym sezonie serialu „Jessica Jones”

Sukces pierwszego sezonu odnotowali także producenci „13 powodów”. Drugi sezon pozwoli spojrzeć na tajemnicze wydarzenia oczami innych bohaterów.

Bardzo interesująco zapowiada się także „American Crime Story 2”. Tym razem genialny serial przeniesie nas w lata 90-te i skoncentruje się na motywach zabójstwa znanego projektanta mody – Gianni’ego Versace.

Oczywiście interesujących propozycji jest znacznie więcej. Szczególnie, że serialowi potentaci (np. Netflix, Showmax. Canal+ czy HBO) mają również wiele nowych formatów, takich jak np. „McMafia”, „Altered Carbon”, „Here and Now” czy też polski „”Kruk (w Canal+)

 

 

 

Zdjęcia: shutterstock
Zwiastuny: youtube

Dodaj komentarz