Wybieram prezent dla przyjaciółki

przyajciólki

Jedną z moich najlepszych przyjaciółek jest Ania, mama mojego chrześniaka. Tak się składa, że już w kwietniu będzie obchodziła tzw. okrągłe urodziny. Nieważne które, wszak kobietom nie liczy się lat, a w urodzinach ważny jest wybór prezentu i udana impreza! Nie da się ukryć, że prezent dla przyjaciółki to nie lada wyzwanie, szczególnie na okoliczność wspomnianego okrągłego jubileuszu.

1Idealny prezent dla przyjaciółki
Paradoksalnie pewnym ułatwieniem jest dla mnie fakt, iż przyjaciółka jest mamą. Co prawda już nie z tych bardzo świeżo upieczonych – mały Staś ma już prawie 2 lat. Niemniej jednak nadal rodzinne życie obraca się wokół tego małego pępka świata. A zatem wiem na pewno, że idealny prezent dla mojej przyjaciółki powinien być z myślą o niej, o jej relaksie, oderwaniu się od macierzyńskiej codzienności. Jako specjalistka w dziedzinie podarunków doskonale wiem, gdzie szukać takich prezentów. katalogmarzen.pl – to miejsce, które mnie nie zawodzi pod tym względem.

Dlaczego katalogmarzen.pl?

katalogmarzen
Tu znajdę wymarzony podarunek

O co chodzi z tym katalogowaniem i wybieraniem marzeń? Otóż jest to serwis, w którym znajdę setki pomysłów na prezent – przeżycie, wydarzenie, dla każdego i na każda okazję. Wygodny podział według różnych kryteriów (dla kogo, na jaką okazję, rodzaj prezentu) ułatwia poruszanie się w tym sezamie, skarbcu złożonych z samych najlepszych pomysłów. Naprawdę! Zawsze mam problem już na poziomie wstępnej selekcji, kiedy chcę wybrać kilka czy kilkanaście pomysłów, spośród których wybiorę tej jedyny.

Prezentowe zamieszanie i zawrót głowy
Nie inaczej było, kiedy poszukiwałam idealnego prezentu dla przyjaciółki. No bo jak mam zdecydować czy zapewnić jej błogi relaks podczas weekendu w spa czy jednego z wielu super masaży. A może iść w innym kierunku – Ania zawsze była odważna i niebanalna, więc może kurs nurkowania, lot widokowy, kurs pilotażu? Na pewno ucieszyłby ją także kurs pole dance albo ognistego tanga. A tu czekają jeszcze tak wspaniały prezenty jak kurs sushi (ulubione danie Ani), sesja fotograficzna, zakupy ze stylistką albo super pomysł na prezent dla przyjaciółki, jakim są warsztaty wyrabiania kosmetyków eko. Do wyboru, do koloru…

spa
A może spa?
tango
…albo raczej tango

 

 

 

 

 

 

 

pilotaż
Kurs pilotażu też brzmi nieźle

 

Jak łatwo się domyślić jeszcze siedzę, przeglądam katalog marzeń i najlepsze pomysły na prezent dla przyjaciółki. Ale już jestem coraz bliżej ostatecznych rozstrzygnięć, na polu bitwy pozostały: floating, spa oraz zakupy ze stylistką. A zatem stawiam na dość spokojny relaks, coś dla ciała i dla ducha.

spa
A może spa?
ze stylistką
Zakupy ze stylistką – kobiety to uwielbiają

 

 

 

 

 

 

 

Zdjęcia:katalogmarzen.pl, shutterstock

Dodaj komentarz