Domino’s – nasza ulubiona pizzeria na Bemowie

Słabości są ludzkie i przyjemne. Szczególnie te kulinarne. Nasze kręcą się wokół… okrągłej pizzy. Owszem – potrafię przyrządzić całkiem nieźle to sztandarowe włoskie danie. Niemniej jednak przyznaję, że pizza to jeden z tych przysmaków, który lubimy zamawiać do domu albo zjeść czasem „na mieście”. Oczywiście nie wszędzie… Jako amatorzy i wielbiciele Margharity oraz wariacji na jej temat mamy swoje wymagania i miejsca, które najbardziej lubimy.

je pizze
Dobra pizza to moja słabość

Faworytem od dawna jest marka Domino’s i pizzeria Bemowo, która jest najbliższa sercu, kubkom smakowym i adresowi zamieszkania. Początek wielkiej kulinarnej przyjaźni to oczywiście dogodna, bliska lokalizacja, ale najważniejszym argumentem za pizzerią Bemowo jest zawsze smak i jakość. Nie bez znaczenia jest też szybka dostawa, w końcu kto chciałby i mógłby czekać długo na zamówioną Pepperoni, New Yorkera czy Cztery Sery???

pizza dominos
Na takie rarytasy nie da się długo czekać

Nasza ulubiona pizza z Bemowa jest oczywiście przyrządzana zgodnie z recepturą i przepisem, który znalazłam kiedyś korzystając z opcji zamówienia online. Potwierdzam, że ciasto jest rzeczywiście rewelacyjne, sos wyborny, a dodatków jest pod dostatkiem.

ciasto
Pizza ze świeżego ciasta
wyrabiane
Wyrabiane ręcznie…

 

 

 

 

 

 

 

 

sos
… na to znakomity sos pomidorowy

 

ser
…i najlepszy ser mozarella
pieczenie
Pizza wędruje do pieca

 

 

pizza gotowa
I voila! gotowa 🙂

 

pakowanie
Zaraz będzie u nas, na miejscu

Jako smakosze i wymagający wielbiciele bez wahania polecamy – pizza Bemowo zawsze i tylko z pizzerii Domino’s.

Zdjęcia: entuzjascipizzy.pl, dominospizza.pl, shutterstock

Dodaj komentarz