Domowa kawiarenka – designerski ekspres na kapsułki

Ekspres do kawy to dla wielu osób jeden z najważniejszych kuchennych sprzętów. Kto z nas nie rozpoczyna dnia od ulubionej kawy – malej czarnej albo delikatnej, gorącej ze spienionym mlekiem…? Stylowe ekspresy Krups z serii Nescafe Dolce Gusto to dowód na to, że małe jest piękne i że tzw. AGD może stanowić designerski element wystroju kuchni.

Kawa z domowej kawiarenki

Oczywiście najważniejsza jest kawa, w końcu po to kupujemy ekspres. W przypadku linii Dolce Gusto mamy do czynienia z efektownym, ale i efektywnym rozwiązaniem, które przy okazji jest bardzo proste w obsłudze. Połączenie doświadczeń marek KRUPS i NESCAFE to praktyczne i ergonomiczne ekspresy na kapsułki. Można powiedzieć, że to stylowa, designerska domowa kawiarenka, ponieważ pozwala przygotować różne, ulubione rodzaje kaw. W małych kapsułkach zamknięto aromat i moc najlepszej espresso, jak również delikatny smak cappuccino czy latte. Magia kapsułek to przede wszystkim kwestia jakości kawy – w tym przypadku to prawdziwa mielona Arabica. To także innowacyjna technologia, dzięki której ekspres Krups reguluje wysokość ciśnienia.

kawy
Aromat i smak zamknięte w magicznych kapsułkach

Kawowa magia w ekspresach Krups

Jakby nie patrzeć mamy tu do czynienia z marką, która o ekspresach do kawy wie wszystko. Seria Dolce Gusto to co prawda urządzenia niewielkie, ale zapewniają ciśnienie nawet do 15 barów. W przypadku automatycznych ekspresów na kapsułki kawowa magia odbywa się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, a konkretnie za sprawą jednego przycisku na dotykowym panelu (np. w ekspresach Movenza, Lumio, Drop). Ekspres Krups manualny z logo Dolce Gusto również nie wymaga większego zachodu – umieszczamy w nim odpowiednią kapsułkę, wybieramy właściwe ustawienie dźwigni i…już za chwilę mamy gotową, aromatyczną kawę.

 

Wygląd ma znaczenie

Przeglądając ofertę ekspresów Krups z logo NESCAFE Dolce Gusto nie sposób nie zachwycić się ich designem. Są niezwykle oryginalne – np. Drop jest inspirowany kroplą (zapewne kawy), Movenza jest zamkniętą kapsułą, zanim go uruchomimy. Minimalistyczne, ale bardzo efektowne ekspresy Krups to nie tylko znakomita kawa na każdą okazję, ale też niebanalna dekoracja kuchennego wnętrza.

ekpsre
Efektowny i minimalistyczny ekspres Movenza

Zdjęcia: pixabay.com, dolce-gusto.pl

Dodaj komentarz