Kulinarne dzieła mojej mamy i jej opinia o garnkach Philipiak

Sezon na świeże warzywa i owoce trwa. Na tę okoliczność moja mama jak zwykle zaprasza mnie na jeden z jej ulubionych rytuałów, czyli czary mary nad przetworami Muszę bowiem pochwalić szanowną rodzicielkę, która jest prawdziwą królową konfitur, dżemów, przetworów warzywnych i owocowych własnej roboty.

owoce philipiak
Najlepsze przetwory z najlepszej kuchni…

Smacznie i zdrowo z marką Philipiak
Dzięki temu praktycznie zawsze mamy pod ręką domowe ogóreczki, paprykę, leczo, mrożone warzywa, malinową konfiturę czy pachnący latem kompot. Dodam jeszcze, że sporo składników pochodzi z działkowej uprawy moich rodziców np. najlepsze pod słońcem maliny. Przy okazji takich kulinarnych wizyt, mam okazję pozytywnie pozazdrościć mamie faktu, iż posiada naprawdę „wypasione” naczynia Philipiak. Przyznam, że choć nie szaleję w kuchni, a przygotowanie wymyślnych potraw nie jest moją pasją, garnki i akcesoria tej marki są na czołowych lokatach mojej zakupowej listy marzeń.
Oczywiście jako estetka cenię sobie naprawdę efektowny, ale i uniwersalny, ponadczasowy design garnków, sztućców i porcelanowych zastaw. Niemniej jednak najważniejsza w produktach z logo Philipak jest ich jakość, trwałość oraz rozwiązania, dzięki którym gotuje się zdrowo, szybko, smacznie i bezpiecznie. Przyznam się, że po cichu interesuję się naczyniami tej marki, szczególnie, że jestem szczęśliwą posiadaczką parowara, patelni i noży. A zatem wiem jak smakują mięsa smażone, pieczone bez tłuszczu czy warzywa ugotowane prawie bez wody. Aromat, smak i wartości odżywcze – bez porównania z tradycyjnym gotowaniem.

patelnia
Wiem jak smakują dania przyrządzane na patelni Philipiak…

Zasłużone pochwały i najlepsze opinie o garnkach Philipak

karol okrasa
Karol Okrasa poleca 🙂

Nie bez powodu naczynia Philipak w opinii użytkowników zbierają najwyższe noty. Znawcy tematu chwalą sobie rozwiązania takie jak zastosowanie antyalergicznych materiałów, satynowe wnętrza garnków, akutermiczne nierdzewne dno. Naczynia są także zaprojektowane z najwyższą starannością, nie tylko pod względem estetyki, wzornictwa, ale także ergonomii i bezpieczeństwa używania. Z mojego punktu widzenia to naczynia doskonałe, łączą to, co dla mnie istotne – design, jakość, trwałość, zdrowe gotowanie, pieczenie i smażenie. Oczywiście zapewniając jednocześnie naprawdę wyjątkowy smak oraz komfort i łatwość przygotowania potraw.
W przypadku marki Phipiak opinie, pochwały i doskonałe recenzje pochodzą także od osób, które świetnie znają się na kuchni, od zwolenników zdrowego żywienia oraz od wielu osób medialnych, cenionych, które nie wahają się podpisać własnym znanym nazwiskiem pochlebnych wypowiedzi na temat tej marki. Docenia je np. sympatyczny Karol Okrasa, znana z surowych ocen Elżbieta Zapendowska czy też Małgorzata Foremniak, propagująca od lat zdrowy tryb życia.

Oczywiście dla mnie najistotniejsza jest ocena mojej szanownej mamy, która jak wiadomo, jest królową pysznych dań, a jednocześnie docenia rozwiązania nowoczesne i wysoką jakość. Jeden dzień w kuchni z moją mamą i jej garnkami to najlepsza reklama i opinia o marce Philipiak. Kto wie, może ja też kiedyś polubię pichcenie, pieczenie i kulinaria..?

Zdjęcia: philipiak.pl, facebook.com/PhilipiakMilanoPoland

Dodaj komentarz