Przeżyj to! Oryginalny prezent dla chłopaka na urodziny

Całkiem niedawno pomyślałam, że nie jestem jeszcze tzw. wapniakiem… tak, tak wiem, to określenie pachnie wapniactwem, tak się mawiało za moich czasów. Niemniej jednak byłam mile zaskoczona, kiedy moja nastoletnia bratanica poprosiła właśnie mnie o pomoc przy wyborze oryginalnego prezentu dla chłopaka na urodziny…

Prezent dla dużego chłopaka

Radość i satysfakcja to jedna strona medalu, druga – jak się sprostać zadaniu i zaufaniu, jakim mnie obdarzono? Bo cóż ja mogę wiedzieć na temat oryginalnych prezentów dla chłopaka w wieku mojej bratanicy??? Czasem mam wrażenie, że w świecie dzisiejszych nastolatków czuję się równie na miejscu jak w krainie Władcy Pierścieni. Łatwo sobie zatem wyobrazić jak wielka była moja ulga, kiedy okazało się, że chodzi o poradę w kwestii fajnego podarunku dla nieco starszego „chłopaka”, a mianowicie dla taty rzeczonej nastolatki, czyli mojego osobistego brata. Prezent zaś ma być naprawdę super i niebanalny.

urodziny
Urodziny to zawsze wyjątkowa okazja

Jak znaleźć TEN prezent

Od razu pomyślałam o prezentach – przeżyciach, bo wiem, że brat nie przepada za dekoracyjnie zapakowaną bielizną, kosmetykiem czy też kolejnym krawatem. Ma za to fantazję i lubi wyzwania – właśnie dla takich jubilatów czy solenizantów stworzono miejsca takie jak katalogmarzen.pl, w których można znaleźć tysiące najróżniejszych pomysłów na wyjątkowy i oryginalny prezent dla chłopaka na urodziny.

Tysiące prezentów  – to z jednej strony świetna sprawa, z drugiej lekki mętlik już po kilkunastu minutach przeglądania. Dlatego warto skorzystać z dobrze zorganizowanego podziału, menu sklepu, w którym mamy poszczególne kategorie. Prezenty wyszukamy pod kątem osoby, okazji i rodzaju. Mogłyśmy zatem przejrzeć kategorię „prezenty dla chłopaka”, „prezenty na urodziny” albo poszukać tematycznie, czyli np. np. „drogi i bezdroża” dla fanów motoryzacji, „latanie i opadanie” dla tych, którzy lubią mocne wrażenia. Są też działy takie jak „dla ciała i dla ducha”, aktywnie i sportowo” czy też „woda i wiatr” oraz „wycieczki”.

sklep
Dobrze zorganizowany sklep z marzeniami

Dobra zabawa w prezencie

Oczywiście wybór i tak nie jest łatwy, ale na pewno warto poświęcić czas na to, aby znaleźć naprawdę super oryginalny prezent dla chłopaka na urodziny. Nam się udało – wyprawa na quadach sprawiła że dorosły chłopak cieszył się jak dziecko, podobnie jak towarzyszący mu równie dorośli koledzy. Nic dziwnego – już sam opis wprawił ich w zachwyt: „Wybierz się wraz z przyjaciółmi na wyprawę ekstremalną quadami, po wymagającym sprytu i zwinności terenie! Możecie szarżować razem po stromych zboczach, grząskich dolinach i błotnistych zagajnikach. Kilkugodzinna wyprawa na quadach w grupie może się okazać niezapomnianą przygodą. W trakcie przejazdu uczestnicy pokonują różnego typu przeszkody, błotniste tereny, strome podjazdy, ostre zjazdy, brody i niebezpieczne trawersy”

quady
Przygoda w prezencie

Zdjęcia: pixabay.com, katalogmarzen.pl

Dodaj komentarz