Tajemnicza pożyczka na konto

Mam tajemnicę. Przed małżonkiem. I jest to tajemnica o charakterze finansowym. Nie czuję się z tym jakoś szczególnie źle, bo tajemnica nie dotyczy żadnych małych i większych małżeńskich przestępstw. Ponadto uważam, że nawet w najlepszym związku każdy ma swoją przestrzeń, a w niej miejsce również na tajemnice.

Dlaczego mam tajemnicę

gotówka

Szybka pożyczka na większe wydatki

Mój sekret dotyczy pieniędzy, pożyczonych pieniędzy. Co już poniekąd uzasadnia chęć zachowania tego w tajemnicy. Mój małżonek uważa bowiem, że zasadniczo kupujemy za tyle, ile mamy, czyli niezbyt łaskawym okiem patrzy na pożyczki. Co innego poważny kredyt – na dom albo auto. I tu dochodzimy do drugiej części problemu – szanowny mąż jest zwolennikiem oferty bankowej. Tymczasem ja wiem najlepiej, że są takie zakręty życiowo-finansowe, na których zdecydowanie lepiej sprawdza się pozabankowa, szybka pożyczka na konto.

Szybka pożyczka na większe wydatki
Miewam pewne trudności z planowaniem wydatków, wynikające zarówno z faktu, iż bywam utracjuszem, jak również ze specyfiki moich finansowych rozliczeń. Prace na zlecenia, umowy o dzieło itp., wiążą się z tym, że kochane pieniążki wpływają na moje konto o różnych porach roku, miesiąca czy tygodnia. Tak też było przed świętami. Wydatki jak najbardziej i dużo, finanse w perspektywie… Nie tak bardzo odległej, ale jednak już po Nowym Roku.
Właśnie w takich sytuacjach wyjściem z chwilowych problemów jest szybka pożyczka na konto, a oferta firm pozabankowych, takich jak Vivus.pl, z którą ja podpisałam umowę, jest dokładnie na miarę potrzeb. Formalności zajmują niewiele czasu, liczonego w minutach. Kilkanaście minut, podstawowe informacje i bez żadnych zaświadczeń czy zaglądania do BIK. Wnioskowana kwota znalazła się na moim koncie praktycznie po kwadransie.

Łatwo przyszło… szybko spłaciłam

vivus

Oferta firm pozabankowych

Niewątpliwie pożyczka firm takich jak Vivus.pl to doskonały sposób na załatanie niewielkiej dziurki w budżecie. Spłaca się ją w ratach tygodniowych. Kusząco wygląda również oferta, w ramach której pierwsza pożyczka będzie całkiem bezpłatna. Na pewno jest to dobre rozwiązanie, kiedy większe wydatki pojawiają się przed planowaną wypłatą. Ale również dla osób, takich jak ja, które rozliczają się dość nieregularnie. Ja sfinalizowałam formalności w kilkanaście minut, równie sprawnie spożytkowałam środki pozyskane z pożyczki… W połowie stycznia, po rozliczeniu zleceń bez problemu spłaciłam raty. Szybko, łatwo, bezboleśnie. A małżonek? Cóż cieszył się świętami, które częściowo sfinansował Vivus. A czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal.

Zdjęcia: Shutterstock, vivus.pl

Autor: Aneta

Udostępnij ten post na

Dodaj komentarz