Aegon Active – nowy projekt, nowe możliwości

Rynek pracy to miejsce pełne wyzwań dla obydwu stron. Dla poszukujących zatrudnienia, nowych szans, jak również dla pracodawców. Szczególnie jeśli obie strony są zorientowane na długą, poważną współpracę. Wiedzą o tym zarówno osoby zainteresowane dobrą pracą, pewnym i stabilnym zatrudnieniem, jak również firmy, którym zależy na pracownikach odpowiedzialnych, zaangażowanych i lojalnych. Na szczęście możemy dziś znaleźć coraz więcej miejsc, z którymi warto związać zawodową karierę. Nie tak dawno jedna z moich przyjaciółek poszukujących pewnej pracy z perspektywami, odpowiedziała na bardzo dobrze skonstruowane „zaproszenie” do współpracy na stronie firmy Aegon, a konkretnie nowego projektu jakim jest Aegon Active.

szukam pracy
Rynek pracy to trudne miejsce

Aegon – ceniona, renomowana marka
Oczywiście wszyscy znamy Aegon – specjalistę w zakresie ubezpieczeń, szeroko rozumianych inwestycji finansowych i programów oszczędnościowych. Jest to marka, która ma już ponad 160 lat doświadczeń, a jej korzenie wywodzą się z Holandii. Na polskim rynku Aegon działa od 1999 roku, a zatem już wkrótce osiągnie „pełnoletniość” :). W dużym skrócie można powiedzieć, że jest to firma, która specjalizuje się w długofalowych programach inwestycyjnych i oszczędnościowych i zgodnie ze swoim motto chce „zabezpieczać przyszłość finansową swoich klientów”. Aegon znamy dotychczas głównie z szerokiej oferty ubezpieczeń na życie oraz prowadzenia otwartego funduszu emerytalnego. Formalnie grupa kapitałowa Aegon w Polsce działała w ramach 4 pomiotów (zgodnie z informacjami na stronie firmy):
• Aegon Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. – ekspert w tworzeniu długoterminowych programów inwestycyjno-oszczędnościowych w ramach umowy ubezpieczenia na życie.
• Aegon Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. – zarządza otwartym funduszem emerytalnym w ramach filaru systemu ubezpieczeń społecznych.
• Aegon Ubezpieczenia Majątkowe – oferuje ubezpieczenia mienia.
• Aegon Services Sp. z o.o. – rozwija, wspiera i koordynuje sieć sprzedaży spółek Aegon w Polsce.

aegonactive
Nowy, ciekawy projekt i nowe perspektywy

Aegon Active – nowoczesne podejście i wieloletnie doświadczenie
Atrakcyjne perspektywy i praca, która zainteresowała moją przyjaciółkę mają jednak związek z nowym projektem. Nazywa się on Aegon Active, teoretycznie działa w tym samym obszarze, czyli zajmuje się ubezpieczeniami. Wychodzi jednak na przeciw zarówno potrzebom nowoczesnych aktywnych klientów, jak i pracowników, a raczej współpracowników, ponieważ zgodnie z ofertą pracy „w Aegon Active możesz rozpocząć swoją karierę na własnych zasadach – sam decydujesz, ile pracujesz i ile zarabiasz”. Elastyczność dotyczy zarówno podejścia do formy współpracy, jak i wynagrodzenia adekwatnego do zaangażowania oraz wyników. Można także omówić indywidualnie organizację czasu pracy. Idealne rozwiązanie dla osób o naturze wolnego strzelca, freelancera. W prezentacji oferty pracy podoba mi się również podkreślenie kwestii spełniania marzeń, ambicji i realizacji planów potencjalnych współpracowników i zatrudnionych osób.

biuro
Elastyczne warunki współpracy, nowe możliwości

Warto spróbować…
Moim zdaniem jest to jedna z lepszych ofert i prezentacji miejsca pracy. Możliwości jest wiele, ponieważ projekt Aegon Active zakłada zatrudnienie kadry managerskiej, m.in.:
• Kierownika ds. Rozwoju Aegon Active
• Kierownika Struktury ds. Rozwoju Aegon Active
• Dyrektora ds. Struktury
• Dyrektora ds. Obszaru
• Dyrektoar Regionalnego ds. Rozwoju Aegon Active
A także innych pracowników:
• Konsultantów ds. Ubezpieczeń
• Starszych Konsultantów ds. Ubezpieczeń
• Konsultantó ds. Ubezpieczeń – Doradca Klienta
• Konsultantów ds. Ubezpieczeń – Partner Aegon Active
Na pewno warto zajrzeć na stronę Aegon i zapoznać się z możliwościami zatrudnienia, a także spróbować swoich sił w nowym, ambitnym projekcie.

Zdjęcia: shutterstock, facebook (AegonActive)

Dodaj komentarz