Kiedy chcesz zjeść naprawdę dobrą pizzę w Krakowie…

Pizza to niekwestionowana królowa dań typu fast food. Choć wiele osób uważa, że zupełnie niesłusznie zalicza się ja do tej kategorii posiłków. Dobra pizza jest przecież przygotowywana z wysokiej jakości świeżych składników, a przyrządza się ją często niemalże na oczach amatorów tego dania. W Krakowie pizza to m.in. lokale kultowej sieci Pizza Hut, znanej na całym świecie.

Pizza Hut w Krakowie

W malowniczym mieście Kraków pizzę można zarówno zjeść w jednym z lokali, jak również zamówić na wynos albo z dostawą do domu. pizza Hut zaprasza aktualnie do 5 lokalizacji:

  • Pizza Hut, Os. Na lotnisku 3
  • Pizza Hut Bonarka, ul. Kamieńskiego, 11
  • Pizza Hut Galeria Krakowska, ul. Pawia 5
  • Pizza Hut Kazimierz, ul. Podgórska 34
  • Pizza Hut M1 Kraków, Aleja Pokoju 67
pizze
Doskonała pizza w Pizza Hut

Dlaczego wybieramy właśnie Pizza Hut?

Kluczem do sukcesu jest m.in. wyśmienite ciasto, można wybrać pizzę na

  • cieście PAN – specjalność tej sieci, puszyste w środku i chrupiące na zewnątrz, serwuje się je na specjalnych patelniach, prosto z pieca,
  • cieście tradycyjnym o wyrośniętych brzegach i cienkim, delikatnym środku,
  • cieście z serem zawijanym w brzegach – tradycyjne ciasto z pysznym serem wypełniającym brzegi placka,
  • cienkim cieście Tuscani – najdelikatniejsze, bardzo cienkie, chrupiące.
pizza cienka
Ciasto – smakuje zawsze wybornie

Kolejny element, który przesądza o wyjątkowym smaku pizzy w Krakowie w Pizza Hut, to oczywiście bogactwo świeżych składników, znakomite sery (przede wszystkim Mozzarella, ale także Cheddar, sery pleśniowe itp.). Można także skomponować pizzę własnego pomysłu, z ulubionych składników.

warzywa
Składniki, dodatki – zawsze świeże i smaczne

Nie samą pizzą Kraków karmi…

Pizza Hut w Krakowie to nie tylko kultowy włoski placek, ale także doskonałe makarony, desery, sałatki – kompletne menu dostępne jest w lokalach. Któż z nas nie skusi się na znakomite spaghetti, lasagne, tagliatelle, albo pyszne ciasto z płynną czekoladą czy tak lubiane przez wszystkich naleśniki?

Takie naleśniki tylko w Pizza Hut

Oczywiście największym powodzeniem cieszy się jednak pizza, w Krakowie można zjeść ją na miejscu, w jednym z lokali albo zamówić z dostawą do domu, aktualną listę restauracji można znaleźć tutaj.

Zdjęcia: facebook.com/pizzahutpolska, pixabay.com, pizzahut.pl

Dodaj komentarz