Ekspres do kawy automatyczny i stylowe filiżanki

Akcja – poszukujemy idealnego ekspresu do kawy trwa. Nie tak dawno przeglądałam ofertę ekspresów automatycznych z serii Dolce Gusto, do dziś jestem zachwycona asortymentem kapsułek, z których mogę zaparzać najlepsze kawy, herbaty, czekoladę. Ale póki co nie zapadła ostateczna decyzja, co za tym idzie mogę z zainteresowaniem przeglądać inne urządzenia.

Zbyt atrakcyjna oferta…?

Bardzo kusząco prezentuje się obecnie oferta ciśnieniowych ekspresów automatycznych z funkcją One Touch Cappuccino. Tak naprawdę zawsze była to bardzo atrakcyjna opcja, zwłaszcza dla takiego łasucha na dobra cappuccino jak ja. Nie ukrywam, że przyglądałam się tradycyjnym ekspresom do kawy automatycznym, wyposażonym w wiele nowoczesnych rozwiązań. Ale tak trudno wybrać miedzy designerskimi Dolce Gusto, nowoczesnymi Nespresso (z telefonem!!!), a ekspresem automatycznym, który można obsługiwać za pomocą jednego przycisku.

promocja krups
To jest dopiero promocja!

Rosenthal mnie chyba skusi

Można powiedzieć, że dostawca markowych ekspresów chce iść mi na rękę, ułatwić podjęcie decyzji. Dlaczego? Wystarczy zapoznać się z aktualną promocją, obejmującą każdy ekspres do kawy automatyczny, który wykorzystuje rozwiązanie One Touch Cappuccino. Otóż kupuję ekspres, który pozwala mi przygotować wiele rodzajów kawy, jest nowoczesny, przyrządzi kawę z perfekcyjną pianka, a przy tym jest prosty w obsłudze. Kawa jest wyborna od pierwszej filiżanki i nie muszę rozkładać go na czynniki pierwsze w celu czyszczenia (robi to sam). A zatem kupuję takie cudo i dostaję do tego w prezencie komplet 4 filiżanek Rosenthal Thomas. No cóż, marzenia się spełniają, dwie pieczenie przy jednym ogniu i inne mądre przysłowia. Przyznam, że ta oferta brzmi dla mnie przekonująco, ponieważ do Rosenthala mam słabość. Oczywiście pozostaje jeszcze niełatwa kwestia, na  który ekspres do kawy automatyczny się zdecydować… Bo jest w czym wybierać, urządzenia objęte promocją prezentują się nader interesująco:

KRUPS EA9010. Pozwala zaparzyć aż 17 rodzajów kaw – mleczne i czarne, oczywiście tylko za jednym dotknięciem.

KRUPS EA880 to ekspres ciśnieniowy automatyczny, który przygotuje 2 filiżanki cappuccino/ cafe latte za jednym dotknięciem! Poza tym oferuje aż 10 automatycznych programów

KRUPS EA 850B to kawy parzone za jednym dotknięciem, ale także super wydajny system filtracji wody i automatyczne oczyszczanie urządzenia

KRUPS EA829E Latt’ Espress One-Touch- Cappuccino jest kompaktowy. To w pełni automatyczny ciśnieniowy ekspres do kawy. Zaparzy intensywne espresso i delikatne latte –oczywiście by one touch

KRUPS EA829D – same zalety, obsługa intuicyjna, indywidualne dopasowanie parametrów kawy i automatyczny program czyszczenia separujący system mleczny (pojemnik na mleko można przechowywać w lodówce)

KRUPS EA8298  to najbardziej kompaktowy ekspres One Touch Cappuccino. Jest kompleksowo zautomatyzowany, ma zbiornik na mleko. Oczywiście kawa za jednym dotknięciem przycisku.

Zdjęcia: krups.com.pl, shutterstock, wsj.com

Filmy: krups.com.pl (przez youtube)

Dodaj komentarz