W nagrodę najlepsza pizza w Warszawie

Znów będzie kulinarnie, kalorycznie, kolorowo. Zgrzeszyłam, ale na swoje usprawiedliwienie napiszę, że było smacznie, a kalorie spaliłam i to chyba z nadwyżką. Jak powszechnie wiadomo jestem raczej zdyscyplinowana dietetycznie, a zatem jeśli już mam zaszaleć to na bogato i naprawdę pysznie. W mojej interpretacji na ogół jest to najlepsza pizza w Warszawie, czyli imponujący włoski przysmak z pizzerii Domino’s.

pizza
Moja ulubiona pizza

Lojalnie pałaszuję pizzę Domino’s
Mogę śmiało powiedzieć, że jestem wierna marce od lat. Z tego co się orientuję pizzerie Domino’s działają w stolicy około 4 lat, w naszym domu pizza z charakterystycznym logo – kostką domina, pojawia się chyba od początku funkcjonowania pierwszego warszawskiego lokalu.

Dlaczego Domino’s to najlepsza pizza w Warszawie?

kawałek pizzy
Najlepsze składniki = najlepszy smak

Oczywiście na początku jest smak. Pizza jest dość prostym daniem, choć wcale nie tak łatwo upiec dobrą pizzę. Poza doświadczeniem i sercem do kulinarnych wyczynów, kluczowe znaczenie ma jakość składników. I tutaj Domino’s nie zawodzi – zawsze takie samo, doskonale znane, pyszne ciasto. Mozarella Galbani, mój faworyt w kwestii serów. Świeże dodatki, bogate menu… czegóż chcieć więcej.

dostawa
Kolorowa i szybka dostawa

Co jeszcze…? Ekspresowa dostawa
Na ogół zamawiamy pizzę do domu. Pod tym względem również jesteśmy wręcz rozpieszczani. Pizza dociera do nas naprawdę szybko, maksymalny czas oczekiwania to 30 minut, z reguły krócej. Co przekłada się na zaspokojony głód i apetyt na włoskie smaki oraz gwarancję dostarczenia pizzy praktycznie prosto z pieca – gorącej i chrupiącej .

Na zakończenie kilka słów wyjaśnienia dlaczego zdecydowałam się na kulinarną rozpustę. Otóż postanowiliśmy wraz z małżonkiem wybrać się na pierwszą od dawna rowerową wycieczkę. Pojechaliśmy dość daleko jak na mieszczuchów – amatorów (Trasa Warszawa – Powsin), zapominając o tym, że po pierwsze trzeba będzie wrócić, po drugie może padać deszcz…
Po takiej eskapadzie należała nam się nie tylko najlepsza pizza w Warszawie, ale także moje ulubione czekoladowe ciasto z Domino’s.

Zdjęcia: entuzjascipizzy.pl, shutterstock

Dodaj komentarz