Koki, loki i warkocze, czyli fryzury na plażę

Latem należy szczególnie dbać o włosy. Zarówno w kontekście fryzury dobranej do pory roku i okoliczności, jak również ochrony przed działaniem promieni słonecznych czy słonej, morskiej wody albo chlorowanej – w basenach.

długie włosy
Brunetki, blondynki… na plaży też chcą wyglądać pięknie

A zatem stosujemy odpowiednie kosmetyki, które obowiązkowo muszą zawierać filtry UV, a poza tym zestaw składników, takich jak np. ceramidy, witaminy A, B, E, F, H, olejki kolagen morski. Na plażę warto zabierać ze sobą specjalną mgiełkę, którą można spryskać suche włosy od czasu do czasu.

blondynka na plaży
Pielęgnacja włosów przed i na plaży

Jeśli chodzi o fryzury plażowe – powinny być oczywiście ładne, modne i stylowe, ale przede wszystkim wygodne. Panie o długich włosach najlepiej wiedzą, jak ważne jest upięcie, uczesanie włosów, które w czasie upalnych dni mogą grzać jak dobry sweter albo szal.
Na plaży świetnie prezentują się luźne koki i upięcia. Zawsze na czasie i stylowe są wszelkie wariacje na temat warkoczy. Na miejscu jest też tzw. wet look i swobodne fale, które szczególnie efektownie prezentują się z letnim, słomkowym kapeluszem.

Wet look, fale i kapelusze to jest TO!

brunetka w kapeluszu

blondynka w kapeluszu

Luźne upięcia i warkocze idealne na plażę

długie włsy i warkocze

elegancki warkocz

warkocz

blondynka z warkoczem

 

 

Zdjęcia: Shutterstock, barefootblonde.com, aspoonfulofstyle.com, hercampus.com, trends-style.com

Dodaj komentarz