Urodzinowe wyzwanie

Urodziny mojego męża niezmiennie kojarzyły mi się z sytuacją cokolwiek stresującą. Wbrew pozorom wcale nie dlatego, że gotuję, smażę czy wypiekam albo organizuję huczną imprezę czy wystawne przyjęcie. Odkąd pamiętam ogromnym wyzwaniem jest wybór prezentu dla męża. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta – ja wytrwale główkuję, kombinuję i w ostatniej chwili kupuję coś mocno takiego sobie. A mój mąż zawsze trafia w dziesiątkę. Nie wiem jak on to robi, ale jego prezenty to dla mnie wielka niespodzianka, radość i kolejne spełnione marzenie.

Fot: wyjatkowyprezent.pl
Fot: wyjatkowyprezent.pl

Czas na zmiany
W tym roku powzięłam dwa zasadnicze postanowienia. Wyborem prezentu zajmę się naprawdę wcześniej i chodzi tu o zakup, a nie przemyślenia. Po drugie – koniec z banałami typu koszula, woda po goleniu czy książka. Tak, przyznaję się, w ten sposób obdarowuję małżonka od jakiegoś czasu. Oczywiście nie ma nic złego w ubraniach oraz lekturach, ale czy to odpowiedni pomysł na wyjątkowy, odlotowy prezent dla męża…? Niestety nie.

Urodzinowa przygoda
Jak postanowiłam tak uczyniłam, a wybór padł na coraz popularniejsze prezenty-wydarzenia. Oczywiście wiem, że ta specyficzna oferta funkcjonuje od jakiegoś czasu, ale kojarzyłam tego typu wymarzony prezent raczej z ekstremalnymi wydarzeniami, które są na pewno atrakcyjne, ale nie dla mojego męża. Jak się okazuje prezent dla męża, narzeczonego, czyli dla TEGO Mężczyzny, może wyglądać naprawdę różnie. Moją uwagę zwróciły pomysły takie jak degustacje dobrych trunków, zabawa w strzelca wyborowego czy wydarzenia motoryzacyjne. Mąż jest fanem dobrych samochodów więc przejażdżka Ferrari, Lamborghini czy inną super maszyną to niezła koncepcja.

Uff, prezent wybrany
Oczywiście pomysłów na podarunek jest wiele, nie ukrywam, że w takim sklepie można wirtualnie zabłądzić. Na szczęście jest podział na różne kategorie. Ja przejrzałam pomysły na prezent dla męża. I wystarczyło – wybór przeogromny. Mimo to zdyscyplinowałam się i dotrzymałam danego sobie słowa. Na dwa tygodnie przed urodzinami prezent dla męża wybrany. Stylowy voucher na przejazd mega autem czeka na jubilata i na ten dzień.

Dodaj komentarz